Black Hulk, White Hulk a přípravy na MS

Před 4 lety se konalo MS v koloběhu v Plzni. Makalo se, trénovalo, stavěly koloběžky. Tehdejší červenožlutá armáda Ultimy tunila o sto šest. A samozřejmě nejen ta. Na první závody roku 2014 v Pardubicích se zlehka přijelo podívat přes 100 závodníků a již tehdy se jelo průměrnou rychlostí 30km/h a maximálka na rovině překračovala 37km/h. Tento příběh je však o jednom speciálním závodníkovi. Někdo o něm říká, že dokáže zvednout auto k snídani jednou rukou, dodávku k obědu oběma rukama a kamion k večeři z lehkého podřepu. Náš souputník koloběžkových akcí ,,HULK" Tomáš Fiedler, především fyzioterapeut, vzpěrač a mistr didgeridoo, se rozhodl závodit také. Pro plzeňské MS jsme zvolili na tehdejší poměry to nejlepší nám známé a oblíbené - kolo a brzda Campagnolo, celokarbonová vidlice, celokarbonová řidítka, legendární představec Ritchey WCS 130mm. To vše na rámu RaceMAX 28/20. Tak vznikl Black Hulk. Nicméně v jeho silné diciplíně, sprintu, končí již v kvalifikaci. Ve sjezdu do cíle v zatáčce mu ustřeluje zadní kolečko, lehá na záda a než se za povzbuzování celé tribuny zvedne a dojede do cíle, je z toho první nepostupové místo.
Po 4 letech tu máme opět MS, tentokráte v Holandsku a HULK opět cítí šanci. Obzvlášť na nakloněné rovince sprintu. Bereme do rukou poznatky poslední doby a na rám RaceMAX 28/28 volíme tapered vidlici Trigon. White Hulk jako nástupce malého Black Hulka tak povede svého jezdce snad bezpečněji, i trasa je nyní přeci jenom rovnější .
Také zbytek startovního pole bude nejen kvalitnější, ale i pestřejší. Stroje Kickbike - Koloběžky s příběhem doplňují vylepšené Revoo od MIBO Koloběžky a české karbonové rámy @IDEAbikes. S 20" kolečkem jsou tu pak ambiciózní Wolfery od YEDOO.
Tuning ale není vše. Za nás věříme, že se v Holandsku sejdeme v co nejhojnějším počtu a užijeme si tento koloběžkový svátek společně. A stejně tak, jako se nyní rádi zasmějeme nad válejícím se Hulkem u cíle v roce 2014 , dáme vzniknout dalším příběhům, nad kterými budeme trávit třeba sobotní večery na Rollo lize.